Strefy erogenne kobiecego ciała

Strefy erogenne na kobiecym ciele to liczne miejsca rozsiane na powierzchni całego ciała. Ciekawe czy znasz je wszystkie? Strefy erogenne to wszystkie fragmenty naszego organizmu, które wykazują się zwiększoną wrażliwością na dotyk i stymulację. Powoduje ona seksualną reakcję i odpowiedź organizmu.

Bardzo ważne jest to, abyśmy wyszli poza standardowe ramy i nauczyli się odkrywać całe ciało naszego partnera. W ten sposób jesteśmy im w stanie dawać jeszcze więcej rozkoszy.

Uszy

Pomimo tego, że uszy powszechnie nie są zaliczanie do najbardziej erogennych części ciała, to jest to mylne stwierdzenie. Jest to idealne miejsce, aby zainicjować seksualną i namiętną sytuację, która wkrótce może się przenieść do sypialni.

  • Delikatnie dotknij uszu swojego partnera. Użyj języka, aby dotykać ich zewnętrznych krawędzi, a potem delikatnie je przygryź.
  • Pocałuj delikatnie płatek ucha lub delikatnie trzymaj go w ustach i masuj go wargami.
  • Jeśli Twój partnerka wydaje się czerpać z tego przyjemność, możesz traktować to jako przyzwolenie na delikatne ssanie i lizanie całej powierzchni ucha.

Strefy erogenne — usta

Kobiece usta są najbardziej wyeksponowanymi strefami erogennymi i są pełne zakończeń nerwowych zlokalizowanych bardzo blisko powierzchni skóry (mają ich ponad 100 razy więcej niż opuszki palców!).
Nawet najmniejszy dotyk naszych ust wyzwala gwałtowny przypływ hormonów, który sprawia, że czujemy się dobrze. Naszym mózg wpływa wtedy na nasze emocje, a także na nasze stan podniecenia seksualnego.

  • Jest wiele rzeczy, które możesz zrobić z ustami. Nawet samo całowanie w okolicy ust może być niesamowicie stymulujące.

Strefy erogenne – szyja i kark

Szyja bardzo często jest przez wielu zapominaną strefą erogenną. Jest to jednak część naszego ciała, która charakteryzuje się dużą wrażliwością. Nie zastanawiaj się długo i pokaż swojej partnerce, że nie zignorujesz ani centymetra jej ciała. Całuj jej szyję i kark, a gwarantujemy, że będzie zadowolona!

Strefy erogenne – biust

Wielu mężczyzn wręcz szaleje na punkcie piersi swojej partnerki. Najważniejsze jest jednak to, aby wiedzieć co i jak robić, żeby zmaksymalizować wrażenia sensualne. Więc nie chwytaj ich zbyt mocno. Bądź łagodny: reakcja partnera na twoje ruchy powie Ci, co im się podoba, a co nie.

Wewnętrzna część ud

Użyj opuszki palców, aby muskać wewnętrzną stronę uda, a partnerka z pewnością będzie chciała więcej! Wykorzystaj maksymalnie swoją wyobraźnię.

Wewnętrzna płaszczyzna ud nie służy jedynie do owijania się wokół partnera podczas pozycji misjonarskiej! Jej uda są niezwykle delikatne i uwielbiają delikatne pocieranie, dotyk, pocałunki i lizanie.

  • W czasie gorącego letniego popołudnia możesz użyć kostki lodu, którą będziesz wędrował po jej nogach w górę i w dół. W ten sposób pozwolisz jej na odkrycie całkowicie nowych doznań.

Strefy erogenne – pochwa

Myślisz, że teraz przyszedł w końcu czas na najbardziej oczywisty punkt dzisiejszego artykułu? Jesteś w błędzie. Wielu partnerów słysząc słowo pochwa, zaczyna się zachowywać niczym szaleniec i zbytnie przyśpiesza naturalny bieg łóżkowych wydarzeń.

Nigdy nie pośpieszaj sytuacji i znajdź moment na zabawy w okolicach. Bądź kreatywny, a zarazem delikatny. Pochwa zaiste jest najbardziej erogenną strefą kobiecego ciała. Jest one jednak bardzo delikatna i wrażliwa.

Podbrzusze

Obszar pomiędzy pępkiem a miednicą jest mniej znaną strefą erogenną. Powodem, dla którego ten obszar może być tak przyjemny, jest fakt, że możesz stymulować kobiecy Punkt G, dokładnie po jego przeciwnej stronie.

Podbrzusze jest nie tylko bardzo delikatne. Delikatna jego stymulacja powoduję przyśpieszony przepływ krwi w organizmie, co sprawią, że inne strefy są lepiej ukrwione. Konsekwencją tego jego to, że stają się wrażliwsze.

Dolna część brzucha jest tak blisko pochwy i łechtaczki, że pomysł przemieszczania się dalej na południe jest szczególnie ekscytujący dla wielu kobiet. Użyj swoich dłoni i dotykaj okolic podbrzusza. Bądź cierpliwy i dopiero z czasem zwieszaj intensywność pieszczot.

Wykorzystuj swoje usta, zęby i język, aby lizać i podgryzać. Zmieniaj intensywność i miejsca. Pamiętaj, że strefy erogenne w ciele kobiety są tak liczne, że każdego dnia jesteś w stanie odkrywać coś nowego.

Jesteśmy przekonani, że Twoja partnerka będzie Ci wdzięczna i oboje będziecie mieć bardzo ekscytujące życie erotyczne!