Afrodyzjak – 6 propozycji do wypróbowania

L’aphrodisiaque est généralement une mesure qui aide les gens à éveiller leur désir sexuel. Les produits de ce type sont devenus très populaires ces dernières années car ils aident simplement les gens à tirer davantage de plaisir du sexe.

Les aphrodisiaques appliqués sur la peau ou en aromathérapie stimulent, par exemple, les récepteurs olfactifs et aident les personnes à retrouver leur bonne humeur.

En outre, certains de ces types de produits aident également à améliorer la circulation sanguine, à hydrater la peau et à réduire le stress et les tensions susceptibles d’altérer la joie et la qualité des relations sexuelles.

I chociaż można kupić syntetyczne produkty o takim działaniu na przykład w sex shopach, można również znaleźć w 100% naturalne produkty o ciekawych efektach. W naszym dzisiejszym artykule zaprezentujemy Ci 6 najlepszych z nich, abyś mógł je wypróbować ze swoją partnerką.

Olejek różany to wspaniały, w pełni naturalny afrodyzjak

Afrodyzjak w postaci olejku różanego jest stosowany w celu zwiększenia libido u kobiet i poczucia atrakcyjności. Przydaje się także w celu zmniejszenia stresu fizycznego i psychicznego, który może negatywnie wpływać na pary.

Jak powinieneś zastosować ten afrodyzjak?

 • Aby cieszyć się w pełni zapachem i właściwościami tego produktu, należy po prostu wmasować go w ciało partnerki.
 • Jeśli chcesz, możesz zastosować go także na swoich obszarach intymnych , aby zwiększyć ich nawilżenie.

Olejek lawendowy

Ze względu na swój charakterystyczny aromat, olejek lawendowy jest relaksującym i orzeźwiającym produktem, który może pomóc Ci wejść w odpowiedni nastrój podczas seksu i po nim.

Jest to produkt idealny na potrzeby redukcji stresu i zwiększenia popędu seksualnego. Ponadto jego właściwości pomagają poprawić krążenie krwi, zwiększając tym samym wrażliwość narządów płciowych na bodźce.

Jak powinieneś zastosować ten afrodyzjak?

 • Rozcieńcz olejek lawendowy w jakimś oleju bazowym, np. w oliwie z oliwek lub w oleju migdałowym. Następnie po prostu wmasuj go w skórę.
 • Możesz też dodać go do wanny i cieszyć się kąpielą z aromatem lawendy wraz ze swoją partnerką.
 • Z drugiej strony można go również dodać do wrzącej wody, aby stworzyć intymną atmosferę dzięki parującemu aromatowi lawendy.

Olejek jaśminowy

Jaśmin jest jednym z najbardziej popularnych afrodyzjaków na rynku. Od wielu lat znany jest jako naturalny i niezwykle skuteczny produkt zwiększający pożądanie seksualne.

W rzeczywistości używa się go nawet do produkcji perfum o przeznaczeniu typowo erotycznym.

Ten naturalny olejek może także pomóc w rozwiązaniu problemów. takich jak suchość pochwy, oziębłość płciowa i przedwczesny wytrysk.

Jak powinieneś zastosować ten afrodyzjak?

 • Użyj tego oleju do masażu ciała partnerki podczas gry wstępnej.
 • Nałóż go w miejsca takie jak skóra za uszami, na szyję i inne strefy erogenne, w których Twoja partnerka może łatwo wyczuć zapach jaśminu.

Olejek z gałki muszkatołowej

Chociaż nie jest tak popularny jak inne propozycje zamieszczone w naszym dzisiejszym artykule, to jednak powinieneś pamiętać o tym, że olejek z gałki muszkatołowej to również doskonały, w pełni naturalny afrodyzjak.

Skutecznie zwiększa on poziom libido u kobiet i łagodzi niektóre problemy seksualne mężczyzn.

Olejek z gałki muszkatołowej zawiera substancję znaną, jako mirystycyna, która powoduje, że jest on znakomitym stymulantem seksualnym. Pomaga również poprawić krążenie krwi i zwiększa energię podczas seksu.

Jak powinieneś zastosować ten afrodyzjak?

 • Połącz oleje z gałki muszkatołowej z jakimś olejem bazowym (jak oliwa z oliwek, olej z orzecha kokosowego, olej migdałowy) i wmasuj go w piersi, plecy lub nogi swojej partnerki.

Olejek imbirowy

Olejek z imbiru ma relaksujący aromat, a także stymuluje nasze strefy erogenne, dzięki swoim właściwościom podnoszenia temperatury ciała.

Właściwości tego naturalnego afrodyzjaku zwiększają pożądanie seksualne i pomagają uzyskać lepszą jakość i długość stosunku seksualnego.

Jak powinieneś zastosować ten afrodyzjak?

 • Połącz olejek imbirowy z oliwą z oliwek lub olejem różanym.
 • Wmasuj ten produkt w ciało partnerki. Możesz jednocześnie przeprowadzać jakiegoś rodzaju grę lub zabawę o charakterze erotycznym.

Olejek z drzewa sandałowego

Jest to jeden z najbardziej polecanych w pełni naturalnych olejków eterycznych. Doskonale pobudza on męskie pożądanie seksualne, ponieważ jego aromat jest bardzo atrakcyjny i stymulujący.

Olejek ten jest także użyteczny w leczeniu zaburzeń erekcji lub zmęczenia seksualnego. A wszystko dlatego, że uspokaja on nerwy, poprawia krążenie krwi w narządach płciowych i wprowadza nas w lekki stan euforii.

Jak powinieneś zastosować ten afrodyzjak?

 • Nałóż niewielką ilość olejku z drzewa sandałowego na strefy erogenne.
 • Połącz go z innymi olejkami, aby wykonać masaż erotyczny ciała swojej partnerki.

Czy chciałbyś spróbować tych olejków pełniących rolę naturalnego afrodyzjaku, aby uwieść swoją partnerkę i poprawić swoje doświadczenia seksualne? Wybierz ten zaprezentowany przez nas powyżej afrodyzjak, który najbardziej przykuł Twój wzrok.

A następnie użyj go, by poprawić seksualną stymulację zarówno u siebie, jak i swojej partnerki. Wtedy pozostanie Ci już tylko cieszyć się bardziej namiętnym seksem.